Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opolu


W naszym gabinecie zarówno dzieci jak i dorośli czują się naprawdę świetnie. Dobra atmosfera, indywidualne podejście, otwarta rozmowa i wrażliwość na problemy naszych pacjentów to u nas standard.

Adaptując pomieszczenie na gabinet, pomyśleliśmy o miejscu, w którym w spokoju poczekasz na swoją kolej. W poczekalni pachnącej świeżą kawą, przeczytasz najnowsze tygodniki lub zajmiesz czas grami logicznymi.

Sam gabinet został przemyślany i dostosowany do potrzeb prowadzonych u nas zajęć. W pokoiku EEG Biofeedback, znajduje się wygony fotel, w którym siadając zapomnisz o Bożym świecie. Monitor zamontowany na specjalnym ramieniu na odpowiedniej wysokości, sprawia, że możesz w 100% skupić się na treningu bez obaw, że coś Cię rozproszy. Zarówno sprzęt jak i oprogramowanie wykorzystywane w treningach EEG Biofeedback to najnowocześniejsze rozwiązania stosowane obecnie na świecie. Na tego typu sprzęcie ćwiczył m.in. Adam Małysz kiedy osiągał swoje największe sukcesy.

Nasi logopedzi oprócz tradycyjnego instrumentarium, korzystają z multimedialnych zestawów do rejestracji głosu, obrazu takich jak: mikrofon, specjalistyczne oprogramowanie do analizy nagranych dźwięków i porównywania z wzorcem, kamery, słuchawek. Duże lustro nad biurkiem oraz właściwe oświetlenie daje komfort pracy logopedzie i pacjentowi.

Zróżnicowane pomoce, programy komputerowe, a także urozmaicone zajęcia sprawiają, że dzieci chętnie wykonują ćwiczenia i zawsze chętnie wracają na zajęcia do naszego gabinetu.

Świetny dojazd samochodem, bezpłatny własny parking  przed poradnią, sprawiają że o każdej porze dotrzesz do nas szybko i nie musisz się martwić o to, gdzie zostawisz samochód. Nasza poradnia znajduje się 200 m od przystanku autobusowego linii 14 (Ozimska - Głogowska) i 500m od przystanku MZK linii 7,10,17,18,N1 (Wiejska - Ozimska). Z każdego punktu miasta dotrzesz więc do nas również korzystając z komunikacji miejskiej.

 

Pokaż Cliro w Opolu na większej mapie

 
ul. Śląska 36, Opole
W pobliżu zbiegu ulic Ozimskiej, Głogowskiej i Wiejskiej